"Kvalita a dodržiavanie termínov je základ, na ktorom staviam"

Ahojte, ja som Patrik a som rád že ste sa dostali až sem. V tejto sekcii mojej stránky Vám o trochu viac priblížim môj profesionálny ale aj súkromný život. Myslím, že skôr ako začneme spolupracovať by bol dobré o sebe niečo viac vedieť. 

Tak čomu všetkému sa vlastne venujem?

Marketing

Marketing je moja vášeň a zdroj obživy hneď po fotografii. Zaujíma ma celá psychológia, ktorá stojí za úspešným marketingom a inovatívne stratégie. Nikdy neodmietnem dobrú knihu zameranú na marketing a spychológiu.

Fotografia

Fotenie je môj život. Už od čias z pred strednej školy som k foteniu pričuchol. Veľmi rád si pozerám moje staré fotografie a porovnávam svoj progres. Na fotení sa mi najviac napĺňa, keď sa mi podarí zachytiť emóciu, ktorá ľudom vytvorí peknú spomienku na danú chvíľu.

Weby

Možno ste to o mne nevedeli, ale venujem sa aj tvore webov. Pracujem na platforme WordPress/Woocommerce, kde už mám niečo s mojím teamom za sebou. Momentálne najviac pracujeme s e-shopovými riešeniami.

Akú techniku používam?

Pri svojej práci používam profesionálnu radu bez zrkadlových fotoaparátov od značky Sony a radu svetelných objektívov. Ako samozrejmosťou mojej výbavy sú filtre, svetlá, blesky. Moja technika mi dovoľuje plne pracovať aj za horších svetelných podmienok a to považujem za veľkú výhodu. Nebojím sa výziev a do všetkého idem na plno.