Svadba na Stodole Pohanské: Rozprávková svadba v srdci Nízkych Tatier

Ak hľadáte ideálne miesto na svadbu v lone Nízkych Tatier, svadba na Stodole Pohanské je pre vás tou správnou voľbou.

Ak túžite po svadbe, ktorá bude kombináciou príjemnej atmosféry, nádhernej prírody a prvotriedneho servisu, Stodola Pohanské je miestom, na ktoré by ste mali upriamiť pozornosť. Nachádza sa v malebnej prírode Nízkych Tatier a ponúka nezabudnuteľné výhľady na okolitú scenériu, vrátane výhľadu na majestátny vrch Ďumbier. Ak by ste vašu svadbu radi situovali v pokojnom prostredí v lone prírody, svadba na Stodole Pohanské pre vás bude ideálnou voľbou.

 

Čarovná atmosféra Stodoly Pohanské pre vašu svadbu

Panoramatické výhľady zo Stodoly Pohanské sú zdobené vrcholmi Nízkych Tatier, ktoré celému prostrediu dodávajú čarovnú atmosféru. Toto miesto dýcha históriou, no zároveň ponúka moderné vybavenie, ktoré zabezpečí komfort a pohodlie pre vás a vašich svadobných hostí.


Stodola je obklopená prírodnými scenériami, ktoré poskytujú dokonalé pozadie pre svadobné fotografie. Magická atmosféra prichádza najmä v čase západov slnka, ktoré sú v okolí Stodoly naozaj krásne. Práve tento čas je ideálny pre párové fotenie. Veľkou výhodou je, že pre párové fotky so západom slnka netreba cestovať niekoľko desiatok minút – stačí pár krokov a ste na mieste.

Čarovné párové fotenie na svadbe na Stodole Pohanské.


Flexibilné možnosti usporiadania a výzdoby priestoru na svadbu

Jednou z hlavných výhod svadby na Stodole Pohanské je jej flexibilita. Priestory sú prispôsobiteľné a umožňujú usporiadanie rôznych typov svadobných obradov a osláv. Bez ohľadu na to, či plánujete malú svadbu, alebo veľkú oslavu s desiatkami hostí, Stodola Pohanské je pripravená splniť všetky vaše požiadavky.

Ak túžite po obrade v exteriéri, Stodola Pohanské takúto možnosť poskytuje. V prípade záujmu o civilný obrad môžete kontaktovať obec Mýto pod Ďumbierom, z ktorej k vám príde na miesto svadby sobášny úradník. Nemusíte sa obávať, že vašu svadbu, organizovanú vonku, pokazí nepriaznivé počasie – v takomto prípade je možné celý obrad presunúť do interiéru.

Obrad vonku pri Stodole Pohanské - v lone prírody Nízkych Tatier.


Priestor na svadbu na Stodole Pohanské má kapacitu až 200 osôb a ponúka rôzne možnosti sedenia, ktoré môžete prispôsobiť podľa vašich potrieb. Stodola disponuje rôznymi druhmi stolov, ktoré je možné usporiadať podľa vašich predstáv.

Stodola Pohanské ponúka nielen krásne priestory, ale aj služby, ktoré vám plánovanie svadby mimoriadne zjednodušia. Na Stodole vám personál pomôže s mnohými aspektmi plánovania a realizácie vašej svadby. Jednou zo služieb, ktoré môžete v rámci organizovania vašej svadby v týchto priestoroch využiť, je zabezpečenie výzdoby priestorov. Nemusíte sa tak zaoberať výrobou menoviek hľadaním vhodnej svadobnej výzdoby.

Elegantne vyzdobené priestory pre svadobnú hostinu na Stodole Pohanské.


Rustikálny charakter Stodoly Pohanské ponúka široké, takmer neobmedzené možnosti pre zakomponovanie jedinečných svadobných dekorácií. Od ozdobných menoviek, cez kvetinové aranžmány, až po romantické svetelné reťaze – možnosti sú prakticky neobmedzené. V spolupráci s profesionálnymi dekoratérmi môžete vytvoriť atmosféru, ktorá bude presne zodpovedať vašim predstavám a štýlu vašej svadby. Či už preferujete elegantný a klasický štýl, alebo boho štýl a prírodnú atmosféru, Stodola Pohanské ponúka dostatok priestoru pre realizáciu vašich predstáv.


Kvalitný catering na svadbe na Stodole Pohanské

Kvalitná gastronómia je neoddeliteľnou súčasťou každej svadby – svadba na Stodole Pohanské v tomto smere jednoznačne nezaostáva. Môžete sa tešiť na vynikajúce jedlá pripravené z čerstvých a lokálnych surovín, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších stravníkov.

Prvotriedny catering na svadbe na Stodole Pohanské.


Šéfkuchári Stodoly Pohanské sú pripravení pre vás pripraviť menu na mieru, či už preferujete tradičné slovenské jedlá, alebo moderné gastronomické špeciality. Dôsledný výber a kvalita jedla zabezpečia, že vaši hostia budú zaručene spokojní.

Prvotriedny catering na svadbe na Stodole Pohanské.


Súčasťou Stodoly Pohanské je aj farma, ktorá ponúka čerstvé a lokálne produkty. Tieto produkty sú často súčasťou svadobného menu, čo zaručuje nielen kvalitu, ale aj čerstvosť jedál. Svadobní hostia môžu zakúpiť farmárske produkty a užiť si autentickú chuť Nízkych Tatier aj doma.


Ubytovanie pre svadobných hostí a mladomanželov

Za jedno z veľkých pozitív usporiadania svadby na Stodole Pohanské považujeme možnosť ubytovania priamo na mieste v jednom z novo zrekonštruovaných apartmánov. Túto možnosť ocení najmä nevesta a ženích, keďže sa na svadbu môžu pohodlne pripravovať priamo na mieste. Pohodlné apartmány sú navyše ideálne na oddych po dlhom svadobnom dni plnom osláv a zábavy. Vďaka ubytovaniu priamo na mieste hostia z odľahlých miest nebudú musieť cestovať hneď po svadbe – toto riešenie je ideálne aj pre zahraničných hostí, ktorí ocenia komfort a pohodlie ubytovania priamo na mieste konania svadby.

Svadobný obrad na Stodole Pohanské. Svadobčania sa môžu po oslavách ubytovať v apartmánoch na Stodole Pohanské.

 

Záver

Svadba na Stodole Pohanské je jedinečným zážitkom, ktorý predstavuje spojenie elegantného dizajnu, krásnej prírody, príjemnej atmosféry a prvotriednych služieb. Tento priestor ponúka všetko, čo potrebujete na to, aby bol váš svadobný deň skutočne výnimočným. Ak hľadáte ideálne miesto na svadbu v lone Nízkych Tatier, svadba na Stodole Pohanské je pre vás tou správnou voľbou. Nezabudnite na to, že spomienky na váš svadobný deň pre vás najlepšie zveční skúsený svadobný fotograf.

O mne

Ahojte! Som svadobný fotograf Patrik Molčan, pochádzam z Brezna a pravidelne vám budem prinášať rady a tipy pre plánovanie vašej svadby.

Najnovšie články

Sledujte ma na Facebooku

Hľadáte svadobného fotografa?

Pre spoluprácu ma neváhajte kontaktovať. Ku každému klientovi pristupujem individuálne a určite sa spolu dohodneme na tom najvhodnejšom riešení :)
patrik molčan fotograf
Patrik Molčan