Svadba v Brezne: Skybar Brezno v Double Red Cars museum

Ak túžite po nezabudnuteľnej svadbe a radi by ste ju uskutočnili v Brezne, odporúčame vám upriamiť pozornosť na Skybar v Double Red Cars museum.

Plánovanie svadby je komplexná záležitosť, počas ktorej treba mať na pamäti množstvo detailov. Jej organizovanie nie je jednoduché, no v prípade, že okolo seba máte skutočných profesionálov, starosti s plánovaním budú minimálne. Významnou súčasťou plánovania svadby je výber vhodných priestorov. Ak plánujete svadbu v Brezne, jedným z najlepších miest, ktoré by ste mali zvážiť, je Skybar Brezno v Double Red Cars museum. Ide o jedinečné miesto v centre Brezna, ktoré je obľúbené pre organizovanie rôznych spoločenských podujatí, medzi ktoré patria aj svadby.

Prečítajte si aj: Darček na svadbu: praktické tipy na najlepšie darčeky

Jedinečná atmosféra Skybar Brezno v Double Red Cars museum

Skybar Brezno je jediným sky barom na strednom Slovensku. Nachádza sa vo výške 22 metrov, vďaka čomu svojim návštevníkom poskytuje nezabudnuteľné výhľady na okolitú scenériu. O čarovnú atmosféru vašej svadby sa postarajú nielen výhľady na vrcholy Nízkych Tatier a panorámu mesta Brezno, ale aj dizajn interiéru Skybaru. Priestory sú zariadené v štýle Art Deco, ktorý je elegantný, hravý a najmä originálny. Spojenie prvkov tohto dizajnu sa postará o základy výzdoby vášho priestoru na svadbu.

Plánujete svadbu v Brezne? Jedným z najlepších miest, ktoré by ste mali zvážiť, je Skybar Brezno v Double Red Cars museum.

Nakoľko sú priestory Skybaru Brezno v Double Red Cars museum vizuálne atraktívne, nie je potrebné plánovať ich komplexnú svadobnú výzdobu. Do prípravy priestorov na svadbu tak nemusíte investovať veľké množstvo financií a času. Na vyzdobenie Skybaru pre jedinečnú udalosť, akou je svadba, stačí naaranžovať stoly so sviatočnými obrusmi a elegantnými dekoráciami. Aby priestor pôsobil romantickým dojmom, môže byť vyzdobený kvetmi, ktoré sa postarajú o dotvorenie pravej svadobnej atmosféry.

Jedinečná atmosféra Art Deco v Skybar Brezno v Double Red Cars museum.

Väčšie množstvo výzdoby na svadbu nie je potrebné práve vďaka Art Deco štýlu, ktorý je v Skybare Brezno nadizajnovaný do posledného detailu. Ak hľadáte miesto na svadbu, ktoré vám ušetrí množstvo starostí, času a financií, Skybar Brezno v Double Red Cars museum pre vás môže predstavovať ideálnu voľbu.

Svadobné fotenie v Skybar Brezno, Double Red Cars museum

Medzi jedny z najdôležitejších aspektov každej svadby patrí vhodne zvolený svadobný fotograf. Kvalitný svadobný fotograf z Brezna dokáže zachytiť všetky vzácne momenty vášho veľkého dňa a vytvorí tak nezabudnuteľné spomienky, ktoré si budete môcť uchovať. Svadba v Skybar Brezno v Double Red Cars museum poskytuje ideálne prostredie pre svadobné fotografie, ktoré budú skutočne výnimočné.

Jedinečná atmosféra Art Deco v Skybar Brezno v Double Red Cars museum.

Svadobné fotografie sú jedinečnou pamiatkou, ktorá vám pripomenie všetky krásne okamžiky. Preto je dôležité vybrať si svadobného fotografa, ktorý má bohaté skúsenosti a ktorý svoju prácu vykonáva s citom a skutočne kvalitne. Svadobný fotograf, ktorý už dobre pozná Double Red Cars museum a Skybar Brezno bude vedieť, kde nájsť tie najlepšie miesta na svadobné fotenie.

Jedinečná atmosféra Art Deco v Skybar Brezno v Double Red Cars museum.

Spolupráca s miestnym fotografom má aj ďalšie výhody. Fotograf, ktorý pozná lokalitu vie, aké sú najlepšie časy na fotenie a môže vám poskytnúť cenné rady, ako sa môžete čo najlepšie pripraviť na svadobné fotenie. Svadobný fotograf z Brezna vám pomôže naplánovať všetko tak, aby ste mali dostatok času na fotenie bez stresu a zhonu. Priebeh fotenia si tak budete môcť naplno užiť.

Program na svadbu v Skybar Brezno a Double Red Cars museum

Ak sa počas plánovania svadby v Brezne rozhodnete pre svadbu v Skybar Brezno, budete mať postarané aj o originálny svadobný program, a to v podobe návštevy múzea áut v Double Red Cars museum. Môžete si byť istí, že z návštevy múzea budú mať zážitok svadobní hostia všetkých vekových kategórií a oboch pohlaví. Ide o jedno z najväčších múzeí športových a exotických áut v Strednej Európe, v ktorom si na svoje príde skutočne každý návštevník. Ak máte záujem o netradičný a originálny obrad, je možné ho uskutočniť priamo v múzeu.

Program na svadbu v Skybar Brezno a Double Red Cars museum a obrad v múzeu áut.

Po návšteve múzea môžete pokračovať v zábavnom programe priamo na terase Skybaru, ktorej súčasťou je aj bazén – počas svadby v horúcom letnom počasí sa mu poteší nejeden svadobný hosť. Na terase si môžete spolu s rodinou a priateľmi vychutnať drinky a zabávať sa do skorého rána.

Terasa v Skybar Brezno v Double Red Cars museum.

Pre zabezpečenie zábavy na svadbe vám odporúčame prenájom svadobného telefónu, ktorý je známy aj ako zvuková kniha hostí. Vďaka svadobnému telefónu vám môžu vaši hostia zanechať zvukové odkazy, ktoré si môžete archivovať.

Catering a ubytovanie v komplexe Double Red Cars museum

Priestory, ako aj kapacity pre catering v rámci Skybaru Brezno v Double Red Cars museum poskytujú možnosti pre svadby s viac ako 100 hosťami. Môžete si byť istí, že kvalita cateringových služieb si drží vysoký štandard. Obsluha je vždy príjemná, ústretová a ochotná.

Catering v komplexe Double Red Cars museum - Skybar Brezno.

Ak by ste sa pred svadbou radi pokojne pripravili, môžete sa ubytovať v apartmáne priamo nad reštauráciou v komplexe Double Red Cars museum. Apartmán vám poskytne komfortný priestor pre svadobné prípravy, ako je líčenie, príprava svadobného účesu a obliekanie sa do svadobných šiat či svadobného obleku. Ak sa s vašou polovičkou nechcete vidieť pred obradom, ženích sa môže pripravovať v osobitnej izbe hotela, ktorý je súčasťou komplexu. Zabezpečíte tak magický moment, kedy sa prvýkrát navzájom uvidíte až v čase obradu.

Ak by ste sa pred svadbou radi pokojne pripravili, môžete sa ubytovať v apartmáne priamo nad reštauráciou v komplexe Double Red Cars museum.

Záver

Ak túžite po nezabudnuteľnej svadbe a radi by ste ju uskutočnili v Brezne, odporúčame vám upriamiť pozornosť na Skybar v Double Red Cars museum. Ide o jedinečné miesto na svadbu v Brezne a jeho širokom okolí. Môžete sa spoľahnúť na prostredie s príjemnou atmosférou, čarovnými výhľadmi, profesionálnym prístupom a kvalitnými službami, ktoré zaručia, že váš veľký deň bude dokonalý. Nezabudnite na výber skúseného svadobného fotografa z Brezna, ktorý zveční vaše spomienky.

O mne

Ahojte! Som svadobný fotograf Patrik Molčan, pochádzam z Brezna a pravidelne vám budem prinášať rady a tipy pre plánovanie vašej svadby.

Najnovšie články

Sledujte ma na Facebooku

Hľadáte svadobného fotografa?

Pre spoluprácu ma neváhajte kontaktovať. Ku každému klientovi pristupujem individuálne a určite sa spolu dohodneme na tom najvhodnejšom riešení :)
patrik molčan fotograf
Patrik Molčan