Svadba na Salaši Zbojská: Romantický zážitok v srdci Slovenska

Svadba na Salaši Zbojská je ideálnym spojením tradičnej slovenskej kultúry, kvalitného servisu a čarovného prostredia.

Ak hľadáte miesto na svadbu, ktoré predstavuje kombináciu kvalitného servisu, pravej slovenskej kultúry a čarovnej atmosféry v lone prírody, svadba na Salaši Zbojská je pre vás ideálnou voľbou. Nachádza sa v nádhernej prírode stredného Slovenska a pre vás aj vašich hostí ponúka skutočne mnoho. Toto miesto je známe svojou harmonickou atmosférou a majestátnymi výhľadmi na široké okolie. Ak túžite po svadbe v prírode, kde sa spája tradícia s kvalitou, Salaš Zbojská je pre vás to pravé miesto na svadbu.

Prečítajte si aj: Svadobná kytica – od symboliky až po jej výber

Čarovná atmosféra svadby na Salaši Zbojská

Salaš je obklopený malebnou prírodou, ktorá tomuto miestu dodáva čarovnú atmosféru. Svadba na Salaši Zbojská tak ponúka nezabudnuteľné výhľady na okolitú krajinu, ktoré sú ideálnym pozadím pre svadobné fotografie. Západy slnka tu majú svoje jedinečné čaro a práve tieto momenty môžu byť ideálne pre romantické párové svadobné fotenie. Rovnako, aj zákutia okolitých lesov a rozsiahle lúky poskytujú prostredie, ktoré je ako stvorené pre tie najkrajšie svadobné fotky.

Svadba na Salaši Zbojská v lone slovenskej prírody.

Priestor Salaša je moderne vybavený, čo zabezpečí komfort a pohodlie pre všetkých svadobných hostí. Aj napriek tomu, že ide o moderne vybavené prostredie, historická architektúra je preň špecifická – práve vďaka tradičnému slovenskému dizajnu interiéru a exteriéru z tohto miesta vyžaruje kúzelná atmosféra, ktorá zabezpečí príjemné prostredie pre vašu svadbu.

Svadba na Salaši Zbojská a výzdoba priestoru

Jednou z hlavných výhod svadby na Salaši Zbojská je jeho flexibilita. Priestor je prispôsobiteľný rôznym typom svadobných obradov a osláv. Či už plánujete malú svadbu pre najbližšiu rodinu alebo veľkú oslavu desiatkami hostí, Salaš Zbojská dokáže vyhovieť vašim požiadavkám.

Priestor na svadbu na Salaši Zbojská má kapacitu až 200 osôb a ponúka rôzne možnosti sedenia, ktoré môžete prispôsobiť podľa vašich predstáv. Usporiadanie stolov a sedenia sa najčastejšie odvíja od počtu hostí, pričom vám personál Salaša pri plánovaní svadby predstaví odporúčané varianty.

Svadba na Salaši Zbojská a výzdoba priestoru.

Jednoduchý, rustikálny dizajn priestoru poskytuje široké možnosti výzdoby – od jednoduchých kvetinových aranžmánov, až po originálne a komplexné riešenia v podobe ozdobných balónov, svetelných reťazí a ďalších prvkov.

Ak preferujete obrad pod holým nebom, Salaš Zbojská ponúka krásne exteriérové priestory. Svadobný obrad sa môže konať napríklad na lúke pri starobylej bráne, alebo v historickej drevenej kaplnke Sv. Juraja. V prípade nepriaznivého počasia je možné obrad presunúť do vnútorných priestorov, ktoré sú rovnako čarovné.

Svadba na Salaši Zbojská pod holým nebom.

Kvalitný catering na svadbe

Kvalitná gastronómia je neoddeliteľnou súčasťou každej svadby – Salaš Zbojská v tomto ohľade nezaostáva. Môžete sa tešiť na jedlá pripravené z čerstvých a lokálnych surovín, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších hostí. Salaš Zbojská je známy svojou chutnou kuchyňou, ktorá ponúka širokú škálu jedál.

Salaš poskytuje možnosť prípravy menu na mieru podľa vašich požiadaviek – či už preferujete tradičné slovenské jedlá, alebo moderné gastronomické špeciality. Pokrmy sú často pripravované priamo z produktov farmy Salaša, čo zaručuje ich čerstvosť a kvalitu. Menu na Salaši Zbojská môže zahŕňať rôzne tradičné špeciality, ktoré svadobní hostia zaručene ocenia. K dispozícii je aj možnosť zakúpenia farmárskych produktov priamo na mieste.

Svadba na Salaši Zbojská s prvotriednym cateringom.

Ubytovanie pre svadobných hostí a mladomanželov

Jednou z výhod usporiadania svadby na Salaši Zbojská je možnosť ubytovania priamo na mieste. Ubytovanie na Salaši Zbojská ponúka útulné apartmány, ktoré sú ideálne pre mladomanželov, ako aj pre svadobných hostí. Poskytnú vám komfort, ktorý potrebujete na prípravy – nevesta si môže v pokoji obliecť svadobné šaty, nalíčiť sa a pripraviť si svadobný účes. Priestor na svadobné prípravy ocení aj každý ženích, ktorý sa môže pripravovať v osobitnom apartmáne. Nezabudnite na to, že rezerváciu na ubytovanie je potrebné vykonať včas, aby ste zabezpečili, že bude k dispozícii dostatok lôžok.

Svadba na Salaši Zbojská so službami ubytovania a wellness centra.

Súčasťou Salašu Zbojská je aj wellness, ktorý oceníte najmä po svadobnom dni. Môžete absolvovať rôzne relaxačné procedúry a masáže, ktoré sú skvelým spôsobom, ako zakončiť vašu svadbu.

Svadobný program a aktivity na Salaši Zbojská

Salaš Zbojská ponúka rôzne doplnkové aktivity, ktoré môžu obohatiť váš svadobný deň.  Jednou z možností je napríklad obhliadka salaša, ktorú ocenia ako deti, tak aj dospelí. Obhliadku salaša a okolia môžu absolvovať vaši svadobní hostia samostatne, prípadne ju môžete zakomponovať do svadobného programu. Medzi ďalšie aktivity, ktoré Salaš ponúka, patrí jazda na koči ťahanom koňmi, vyhliadková jazda vláčikom po okolí, alebo jazda na koni. V spolupráci s personálom môžete pre svadobných hostí naplánovať originálny a zábavný svadobný program.

Svadba na Salaši Zbojská a jej čarovná atmosféra.

Záver

Svadba na Salaši Zbojská predstavuje spojenie tradičnej slovenskej kultúry, kvalitného servisu a čarovného prostredia v lone prírody. Toto miesto ponúka všetko, čo potrebujete na to, aby bol váš svadobný deň nezabudnuteľný. Ak hľadáte miesto na svadbu, ktoré vyniká svojou jedinečnou atmosférou, Salaš Zbojská je tou správnou voľbou. Spomienky na váš svadobný deň najlepšie zveční skúsený svadobný fotograf, ktorý zachytí všetky vzácne momenty vášho veľkého dňa.

O mne

Ahojte! Som svadobný fotograf Patrik Molčan, pochádzam z Brezna a pravidelne vám budem prinášať rady a tipy pre plánovanie vašej svadby.

Najnovšie články

Sledujte ma na Facebooku

Hľadáte svadobného fotografa?

Pre spoluprácu ma neváhajte kontaktovať. Ku každému klientovi pristupujem individuálne a určite sa spolu dohodneme na tom najvhodnejšom riešení :)
patrik molčan fotograf
Patrik Molčan